AZS Labo Sport

DNI

GODZIN

MINUT

SEKUND

Formularz zgłoszeniowy

Gdańsk
05 listopada 2017

Formularz zgłoszeniowy

Rejestracja do AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk 2017 rozpocznie się 3 kwietnia 2017 r., o godzinie 12:00. Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego co będzie jednoznaczne z utworzeniem konta zawodnika. Jeśli posiadasz już konto na www.startlist.pl , to wystarczy się zalogować, a następnie kliknąć w menu „Zapisy” i postępować zgodnie z poniższymi krokami. Posiadacze konta mają możliwość porównywania wyników, śledzenia statystyk, a także wygenerowania certyfikatu ukończenia zawodów po każdej imprezie. Jeśli pojawią się problemy z rejestracją na zawody prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefonicznie 793-794-552.

Jak krok po kroku zapisać się na zawody?
1. Kliknij na link kierujący do formularza zgłoszeniowego, a jeśli masz już konto na www.startlist.pl to zaloguj się.
2. Po przejściu do formularza zgłoszeniowego uzupełnij wymagane dane osobowe i zatwierdź zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a następnie naciśnij przycisk „następny krok”.
3. Wybierz imprezę, na której chcesz wystartować i zatwierdź oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność oraz regulamin zawodów.
4. Podczas zgłoszenia zadeklaruj swój czas zaznaczając odpowiednia strefę czasową.
5. Po wybraniu imprezy i zaznaczeniu strefy naciśnij przycisk “Zapisz się na wybrane zawody”.
6. Po wciśnięciu przycisku, Twoje nazwisko ukaże się na liście startowej, a na mail przyjdzie wiadomość potwierdzająca zgłoszenie do zawodów.
7. Ureguluj opłatę startową przez system płatności PayU lub tradycyjnym przelewem w terminie do 7 dni od momentu zgłoszenia się na wybrane zawody.
8. Numer startowy zostanie nadany automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na konto podane w mailu i nie będzie potwierdzany mailowo.