AZS Labo Sport

DNI

GODZIN

MINUT

SEKUND

Formularz zgłoszeniowy

Gdańsk
16 października 2016

Formularz zgłoszeniowy

Rejestracja do AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk 2016 już się rozpoczęła! Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego co będzie jednoznaczne z utworzeniem konta zawodnika. Jeśli posiadasz już konto na www.startlist.pl , to wystarczy się zalogować, a następnie kliknąć w menu „Zapisy” i postępować zgodnie z poniższymi krokami. Posiadacze konta mają możliwość porównywania wyników, śledzenia statystyk, a także wygenerowania certyfikatu ukończenia zawodów po każdej imprezie. Jeśli pojawią się problemy z rejestracją na zawody prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefonicznie 793-794-552.

Jak krok po kroku zapisać się na zawody?
1. Kliknij na link kierujący do formularza zgłoszeniowego, a jeśli masz już konto na www.startlist.pl to zaloguj się.
2. Po przejściu do formularza zgłoszeniowego uzupełnij wymagane dane osobowe i zatwierdź zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a następnie naciśnij przycisk „następny krok”.
3. Wybierz imprezę, na której chcesz wystartować i zatwierdź oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność oraz regulamin zawodów.
4. Podczas zgłoszenia zadeklaruj swój czas zaznaczając odpowiednia strefę czasową.
5. Po wybraniu imprezy i zaznaczeniu strefy naciśnij przycisk “Zapisz się na wybrane zawody”.
6. Po wciśnięciu przycisku, Twoje nazwisko ukaże się na liście startowej, a na mail przyjdzie wiadomość potwierdzająca zgłoszenie do zawodów.
7. Ureguluj opłatę startową przez system płatności PayU lub tradycyjnym przelewem w terminie do 7 dni od momentu zgłoszenia się na wybrane zawody.
8. Numer startowy zostanie nadany automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na konto podane w mailu i nie będzie potwierdzany mailowo.